Monster Jam Steel Titans

دانلود بازی Monster Jam Steel Titans برای PC

آمریکایی‌ها آدم‌های عجیب‌وغریبی هستند و فرهنگ خاص خودشان رادارند. چه مسابقات ماشین‌رانی NASCAR و چه پیتزاهای خاص خودشان و البته عشق بی‌حدوحساب به تفنگ و سلاح؛ مانند بقیه، ماشین‌های عظیم با تایرهای دو برابر قد یک انسان نیز از علاقه‌مندی‌های آن‌هاست و هیچ جای دنیا مشابه این اتومبیل‌های عظیم پیدا نمی‌شود. همه ما بارها مسابقات این غول‌ها را در تلویزیون یا اینترنت مشاهده کرده‌ایم و دلمان خواسته که یک‌بار سوار چنین چیزی شویم. خب اگر آرزویتان این است، Monster Jam Steel Titans دقیقاً برای شما ساخته‌شده است. این بازی ابتدا برای کنسول PlayStation 2 عرضه شد و حالا راه خود را به سال ۲۰۱۹ بازکرده است و با پنجمین نسخه از بازی روبه‌رو هستیم و Rainbow Studios مانند همیشه گل کاشته است و بازی فوق‌العاده را ارائه داده است.

شاید برایتان جالب باشد که ژانر ماشین‌های غولآسا برای ۲۵ سال است که وجود دارد و در این مدت تفاوت زیادی در محتوای این بازی‌ها شاهد نبوده‌ایم. Monster Jam Steel Titans در ابتدا یک محیط بزرگ برای تمرین در اختیارتان قرار می‌دهد و می‌توانید هرچقدر دلتان بخواهد گاز دهید و از روی موانع مختلف بپرید و این ماشین غول‌آسا را به هوا بپرانید. از بخش‌های مختلف بازی می‌توان به حالت Career اشاره کرد که می‌توانید از صفر شروع کنید و با شرکت در مسابقات مختلف، راه خود را به سمت مقام اول بازکنید. مودهای مختلف دیگری مانند حالا آزاد وجود دارند که هر چه دل‌تنگتان بخواهد را می‌توانید در محیط بازی اجرا کنید و با شنیدن صدای موتور غول‌آسای این کامیون‌ها کیف کنید.

سروکله زدن با این غول‌ها کمی سخت‌تر از راندن پراید است و باید واقعاً فیزیک آن‌ها را درک کنید و ممکن است کمی در دور زدن‌ها مشکل داشته باشید. حرکات نمایشی بخشی است که نمی‌توان به این آسانی از این ژانر جدا کرد و اولین دفعه که با آن ماشین غول، پشتک می‌زنید، برای همیشه در ذهنتان حک خواهد شد. البته دقت کنید که قبل از آن به‌خوبی دور بگیرید که سرعت مهم‌ترین مسئله در زمینه حرکات نمایشی است و مبادا یک‌دفعه پخش زمین شوید و باعث خنده حضار شوید. گرافیک بازی در نوع خودش قابل‌قبول است و موسیقی راک دهه ۵۰ آمریکا نیز یار شفیق شما در هنگام پشتک زدن و گرفتن امتیاز است.

Monster Jam Steel Titans تجربه‌ای جالب از راندن ماشین‌های غول‌آسا را ارائه داده است و ساعات مفرحی برای شما خواهد ساخت. اگر به این تایر گنده های خفن علاقه دارید، این بازی قطعاً شمارا به هیجان خواهد آورد.

در ادامه برای دانلود بازی Monster Jam Steel Titans با وب‌سایت پــرسـی دانــلـود همراه باشید.

 

تصاویری از محیط بازی : 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit

Processor: AMD / Intel dual core with 2.5 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel HD 530 or Geforce GTX 460 or Radeon HD 6670 with 2 GB of VRAM or equivalents

DirectX: Version 11

Storage: 13 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit

Processor: AMD / Intel Quad Core with 3.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 970 or Radeon R9 390 with 4 GB of VRAM or equivalents

DirectX: Version 11

Storage: 13 GB available space

  • 1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.
  • 2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.
  • 3) به نصب بازی بپردازید.
  • 4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.
  • 5) از اجرای بازی لذت ببرید.